Vitrína REX-X4

Rex-X4|LBM/LBM,245,1405
Dodáme do 1 - 2 mesiace
769,80 €
Vitrína na nohách Rex-X4 so štyrmi sklenenými dvierkami, ktoré sú osadené štandardnými kovovými pántmi s tlmeným zatváraním. Dvierka aj zásuvky sú mierne vysunuté v hornej časti cez korpus skrinky čím sa dajú uchopiť a otvoriť. Nohy kovové s nosnou kovovou výstuhou ladia s farbou komody. Priestor s dvierkami je vybavený jednou policou. Vitrína je vyrobená z eko lamino panelov vysokej kvality. Bočnice, dvierka a zásuvky sú hrúbky 22 mm, ostatné časti sú 18 mm. Vyrába v prevedení biely lak matný alebo šedý lak matný. Spojovací sokel je možné objednať v odtieni vitríny alebo vo wengé. Skladá sa z elementov 2x Rex-12, Rex-G, Rex-S2, Rex-32. Dodávané v demonte.
Prevedenie
 • LGM - matný lak šedý (antracit)
 • LBM - lak biely matný
Sokel farba:
 • LGM - matný lak šedý (antracit)
 • WEN - dub wengé
 • LBM - biely lak matný

 • Opýtať sa na tovar
 • Opýtať sa na tovar

  * Povinná pole

  Odpovieme vám čo najskôr, spravidla v priebehu pár hodín.

  Zavrieť alebo  

  Vitrína na nohách Rex-X4 so štyrmi sklenenými dvierkami, ktoré sú osadené štandardnými kovovými pántmi s tlmeným zatváraním. Dvierka aj zásuvky sú mierne vysunuté v hornej časti cez korpus skrinky čím sa dajú uchopiť a otvoriť. Nohy kovové s nosnou kovovou výstuhou ladia s farbou komody. Priestor s dvierkami je vybavený jednou policou. Vitrína je vyrobená z eko lamino panelov vysokej kvality. Bočnice, dvierka a zásuvky sú hrúbky 22 mm, ostatné časti sú 18 mm. Vyrába v prevedení biely lak matný alebo šedý lak matný. Spojovací sokel je možné objednať v odtieni vitríny alebo vo wengé. Skladá sa z elementov 2x Rex-12, Rex-G, Rex-S2, Rex-32. Dodávané v demonte. Súčasťou komody nie je osvetlenie nutné doobjednať element Rex-Z2.
  Výška v cm:
  155 cm
  Dĺžka v cm:
  123 cm
  Hĺbka v cm:
  51 cm
  1
  Žiedne recenzie
  Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených
  Produkt pridaný na porovnanie

  Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Podrobnosti