• -62,07 €
 • Novinka
televízne kreslo + elektrické polohovanie, šedá látka, kov čierny TV-5076 GREY2

TV kreslo s elektrickým polohovaním TV-5076 GREY2

TV-5076 GREY2
Dodáme do 3-14 dní
322,16 € 384,22 € -62,07 €
Zostávajúci čas

Super pohodlné televízne kreslo s elektricky ovládaným polohovaním je čalúnené príjemnou tmavo šedou látkou. Vďaka nadštandardnému čalúneniu sa budete cítiť ako v raji. Ruky si môžete pohodlne oprieť o príjemne čalúnené podrúčky. Na vonkajšej strane kresla je veľmi praktické látkové vrecko na ovládač polohovania. Vďaka tomuto ovládaču si môžete upraviť polohu kresla podľa svojej poterby. Na ovládači je možné samostatne polohovať podnožku, sklopenie operadla a tiež je možné kreslo polohovať až do vzpriamenej polohy, kedy môžete z kresla vstať úplne bez pomoci. Vďaka pevnej kovovej konštrukcii je navyše kreslo veľmi stabilné a odolné proti akémukoľvek preklopeniu. Nosnosť kresla je až 130 kg.

 • Opýtať sa na tovar
 • Opýtať sa na tovar

  * Povinná pole

  Odpovieme vám čo najskôr, spravidla v priebehu pár hodín.

  Zavrieť alebo  

  Super pohodlné televízne kreslo s elektricky ovládaným polohovaním je čalúnené príjemnou tmavo šedou látkou. Vďaka nadštandardnému čalúneniu sa budete cítiť ako v raji. Ruky si môžete pohodlne oprieť o príjemne čalúnené podrúčky. Na vonkajšej strane kresla je veľmi praktické látkové vrecko na ovládač polohovania. Vďaka tomuto ovládaču si môžete upraviť polohu kresla podľa svojej poterby. Na ovládači je možné samostatne polohovať podnožku, sklopenie operadla a tiež je možné kreslo polohovať až do vzpriamenej polohy, kedy môžete z kresla vstať úplne bez pomoci. Vďaka pevnej kovovej konštrukcii je navyše kreslo veľmi stabilné a odolné proti akémukoľvek preklopeniu. Nosnosť kresla je až 130 kg.

  Šírka v cm:
  83 cm
  Hĺbka v cm:
  89-180 cm
  Šírka sedáku v cm:
  48 cm
  Hĺbka sedáku v cm:
  54 cm
  Výška sedenia v cm:
  51 cm
  Nosnosť v kg:
  130 kg
  Dodávané v demonte:
  Ano
  Výška v cm:
  109-151 cm
  Žiedne recenzie
  Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených
  Produkt pridaný na porovnanie

  Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Podrobnosti